Produkty dla dzieci

Tutaj możesz obejrzeć oferowane przez nas bramki ochronne i inne zabezpieczenia dla dzieci oraz akcesoria do pokoju Twojego malucha

Bramki ochronne służą jako zabezpieczenie dzieci od miejsc potencjalnie dla nich niebezpiecznych takich jak kuchnia, łazienka lub schody. Barierka na schody może zostać zamontowana zarówno u góry jak i na dole schodów – pełne zabezpiecznie schodów powinno obejmować więc dwie barierki.

Jeżeli dziecko zaczyna raczkować – czas na rozważanie zakupu bramki na schody. Właściwy dobór i zamontowanie barierki uwolni Cie od konieczności stałego monitorowania kuchni i łazienki, oraz kłopotliwego zabezpieczania wszystkich szuflad i szafek. Jeżeli masz w domu raczkujące lub już chodzące dziecko oraz wysokie schody – zadbaj o odpowiednie ich zabezpieczenie.

Właściwie zainstalowana bramka na schody utrudni dostęp dziecka do schodów – pamiętaj jednak, że większe dzieci mogą się na nie wspiąć. Należy też pamiętać, o właściwym umiejscowieniu barierki – na dole schodów powinna zostać zainstalowana na pierwszym stopniu, natomiast na górze na poziomie piętra.

Wszystkie bramki codziennie wysyłamy kurierem dbSchenker prosto pod Twoje drzwi. Koszt przesyłki dla przesyłki płatnej kurierowi przy dostawie wynosi 20 zł.

 
559-308-5170


 • Bramka dla dzieci - Dora

   Linia Dora - to bramka ochronna dla dzieci w atrakcyjnym białym kolorze. Bramki wykonane zostały solidnie i przewidziane są do montażu rozporowego.

  Produkt wyróżnia prosta i elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność. Bramka ochronna dla dzieci pozwoli zabezpieczyć schody lub przejścia do pomieszczeń, w których dziecko nie było by w pełni bezpieczne.

  Instalacja bramki ochronnej Dora jest niezwykle prosta - odbywa się rozporowo. Do zestawu dołączono akcesoria umożliwiające montaż w wąskich przejściach lub na śliskiej powierzchni.

  Bramki dostępne są w kilku wersjach z dodatkowymi rozszerzeniami poszerzającymi montaż serii bramki - przed wyborem zmierz przejście, które chcesz zabezpieczyć.

  Bramki absolutnie nie odbiegają od bramek dostępnych w sklepach gdzie ich cena jest prawie 2x większa.

  Do ceny bramki należy doliczyć koszt dostawy który wynosi 15 zł przy płatności przelewem na konto bądź 20 zł przy płatności u kuriera przy dostawie.

   

 • Bramka dla dzieci - Jula

  Linia Jula - to barierki bramki ochronne dla dzieci w atrakcyjnym białym kolorze. Bramki wykonane zostały niezwykle solidnie i przewidziane są do montażu rozporowego. Produkt wyróżnia prosta i elegancka stylistyka oraz wysoka funkcjonalność. Bramka ochronna dla dzieci pozwoli zabezpieczyć schody lub przejścia do pomieszczeń, w których dziecko nie było by w pełni bezpieczne. Instalacji bramki ochronnej Jula jest niezwykle prosta - odbywa się rozporowo. Do zestawu dołączono akcesoria umożliwiające montaż w wąskich przejściach lub na śliskiej powierzchni. Bramki dostępne są w kilku wersjach - przed wyborem zmierz przejście, które chcesz zabezpieczyć.

 • Bramka dla dzieci - Lola

   
  Bramki ochronne dla dzieci z serii Lola charakteryzują się wysoką wytrzymałością, atrakcyjną ceną i przyjemną dla oka kolorystyką. Barierki ochronne dla dzieci wykonane zostały z metalu z plastikowymi elementami wykańczającymi. Furtka barierek Lola otwiera się w obie strony, a zawiasy zostały zaprojektowane tak, by uniemożliwić przypadkowe przytrzaśnięcie palców.

 • Dla edukacji / zabawy

 • 636-327-4443

   Do oferowanych przez nas bramek ochronnych oferujemy opcjonalne moduły rozszerzające pozwalające na montaż w przejściach szerszych niż do jakich została przewidziana samodzielna bramka. Jeżeli planujesz zakup barierki zabezpieczającej dla dzieci, zacznij od dokładnego zmierzenia przejść, które chcesz zabezpieczyć. Następnie, za pośrednictwem naszej strony, możesz zamówić bramkę w odpowiednim rozmiarze lub węższą bramkę i dodatkowe rozszerzenie.

 • 9109164164